Kütahya’da ’mithat Ekici İle Devam’ Kararı

Kütahya Kamu Hastaneleri Biriliği Genel Sekreteri Dr. Mithat Ekici’nin sözleşmesinin 2,5 yıl daha uzatıldığı bildirildi.Edinilen bilgiye göre, Kütahya’da kamu hastanelerinde bir çok yeniliğe imza atan Ekici’nin 31 Aralık 2014 tarihinde...

Kütahya’da ’mithat Ekici İle Devam’ Kararı

banner390
Kütahya Kamu Hastaneleri Biriliği Genel Sekreteri Dr. Mithat Ekici’nin sözleşmesinin 2,5 yıl daha uzatıldığı bildirildi.

Edinilen bilgiye göre, Kütahya’da kamu hastanelerinde bir çok yeniliğe imza atan Ekici’nin 31 Aralık 2014 tarihinde sona eren sözleşmesi bakanlık tarafından yenilendi. Buna göre, Ekici 2 yıl 6 ay daha Kütahya’da görev yapacak.

MİTHAT EKİCİ KİMDİR?

"Mithat Ekici, 1 Ekim 1955’te Denizli Çal’da doğdu. Babasının adı Ali Rıza, annesinin adı Zahide’dir. Uzman Tıp Doktoru; Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni bitirdi. Türkiye Yüksek İhtisas Hastanesi Üroloji Kliniği’nde ihtisasını tamamladı. Denizli Devlet Hastanesi’nde üroloji uzmanı olarak çalıştı. Denizli Devlet Hastanesi Başhekimliği görevini yürüttü. Akkentliler Derneği, Hastalara Yardım Derneği, Denizli Devlet Hastanesi Vakfı Başkanlığı görevlerinde bulundu. Orta düzeyde İngilizce, Arapça ve Farsça bilen Ekici, evli ve 3 çocuk babasıdır."(EFE)


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.