Kütahyaspor Stres Attı

Kütahyaspor Kulübü’nün futbolcu ve teknik heyeti, bir alış veriş merkezinde stres attı.BAL Ligi’nin lideri Kütahyaspor’un Teknik Direktör Gürkan Zora, Yardımcı Antrenör Efrahim Alkın, Kaleci Antrenörü Günay Eren, fizyoterapist ve kulüp...

Kütahyaspor Stres Attı

banner390
Kütahyaspor Kulübü’nün futbolcu ve teknik heyeti, bir alış veriş merkezinde stres attı.

BAL Ligi’nin lideri Kütahyaspor’un Teknik Direktör Gürkan Zora, Yardımcı Antrenör Efrahim Alkın, Kaleci Antrenörü Günay Eren, fizyoterapist ve kulüp personellerini Közde Keyif’te akşam yemeği yedi.

Avcılar Belediye maçı öncesinde moral depolayan Kütahyaspor futbolcuların bir kısmı yemek sonrasında Toru Bowling’de bowling oynayarak stres atarken, diğer grup ise Cinetech sinemalarında ’Alaycı Kuş’ adlı filmi izlediler.

Kulüp Müdürü Abdullah Ustalar, yaptığı açıklamada, “Bizim her zaman yanımızda olan ve bizlere destek veren firmaya teşekkür ederiz. Futbolcularımız ve teknik ekibimiz zorlu maçlar öncesinde alış veriş merkezinde stres atarak daha konsantre oluyorlar. Bu tür desteklerin devam etmesini, Kütahyaspor’a desteklerin sürmesini diliyoruz” dedi.(EFE)


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.