banner417
banner425
23 Aralık 2014 Salı 14:38
71 Okunma
Kutso Başkanı Nafi Güral ’aksaray’da
banner416
Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) Başkanı Nafi Güral, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ile birlikte, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ’hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

Ziyaret sonrası konuşan Nafi Güral, "Cumhurbaşkanımızla ekonomik meseleler hakkında istişarelerde bulunduk.Görüşlerimizi aktarabilme fırsatını bulduk. Cumhurbaşkanımızın yaklaşımından ev sahipliğinden dolayı kendisine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Cumhurbaşkanın tek tek bütün başkanların ellerini sıktığını söyleyen Hisarcıklıoğlu, Saray’da gezebilme fırsatları olduğunu bildirerek, “Türkiye için onur verici gurur verici. Türkiye’nin Cumhurbaşkanının yabancı ülkeler nezdinde ki gösterebileceği güzel bir yer olmuş. Bundan da büyük memnuniyet duyduk” diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TOBB Disiplin Kurulu Başkanı ve Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Nafi Güral, TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu ve 365 oda ve borsa başkanı ile istişare bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, TOBB üyelerine Türkiye’nin büyümesine, kalkınmasına, refahın ve demokrasinin standartlarının artmasına verdikleri katkı için teşekkür etti.(EFE)

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426