banner417
10 Aralık 2014 Çarşamba 09:44
12 Okunma
Miniklerin Tutum, Yatırım Ve Türk Malları Haftası Kutlaması
banner416
Kütahya’nın Hisarcık ilçesi Atatürk İlkokulu ana sınıfında “Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası” yapılan etkinlikle kutlandı.

İki şubede 42 öğrencinin öğrenim gördüğü Atatürk İlkokulu ana sınıfında “Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası” nedeniyle düzenlenen etkinlikte Okul Öncesi Öğretmenleri Hatice Taşkın Özen ve Oytun Ovalıoğlu tarafından öğrencilere tutumlu olmanın faydaları, nasıl tutumlu olunacağı ve yerli mallarını kullanmanın önemi hakkında bilgiler verildi. Öğrenciler tarafından şiirler okundu. Birbirinden ilginç taç giyen öğrenciler yerli mallarını tanımaya çalıştılar. Daha sonra öğrencilerin evlerinden getirdiği ve öğretmenler tarafından temin edilen meyve ağırlıklı yiyecekler birlikte tüketildi.

Tutumlu olma alışkanlığının küçük yaşlarda başladığını belirten Okul Öncesi Öğretmeni Oytun Ovalıoğlu “Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası” nedeniyle yapılan etkinlik sayesinde miniklerin hem eğlendiklerini hem de Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftasının önemi hakkında bilgi edindiklerini söyledi.(MA-EFE)

Yorumlar

banner315

banner412

banner411

banner337

banner296

banner64