Öğrencilere Madde Bağımlılığı Ve Zararlı Alışkanlıklar Konferansı

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Hisarcık Meslek Yüksek Okulu öğrencileri Kütahya Emniyet Müdürlüğü tarafından madde kullanımının zararları ve yasal boyutları konularında bilgilendirildi.Meslek Yüksek Okulu amfisinde Kütahya Emniyet...

Öğrencilere Madde Bağımlılığı Ve Zararlı Alışkanlıklar Konferansı

banner390
Kütahya Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Hisarcık Meslek Yüksek Okulu öğrencileri Kütahya Emniyet Müdürlüğü tarafından madde kullanımının zararları ve yasal boyutları konularında bilgilendirildi.

Meslek Yüksek Okulu amfisinde Kütahya Emniyet Müdürlüğü, Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şubesinde görev yapan aynı zamanda Türkiye Uyuşturucu ve Uyuşturucu Bağımlılığı İzleme Merkezi (TUBİM) Kütahya İl Temsilcisi Burak Atmaca tarafından öğrencilere, madde ve madde bağımlılığı, başlama nedenleri, bağımlılığa iten yanlış inanışlar, bağımlılığın hücre üzerinde etkisi, bağımlılık tehlikesinin nereden ve kimden geleceği, bağımlı kişilerde meydana gelen değişiklikler ve etkileri, madde bağımlılığından korunma yolları ve yasal boyutlar konularında bilgilendirilme yapıldı. (MA-MET-Y)


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.