Ziraat Odasından Çiftçilere Destekleme Uyarısı

Kütahya’nın Pazarlar Ziraat Odası Başkanı Kamil Ünal, 2015 yılı destekleme başvurularının ilk adımı olan Çiftçi Kayıt Sisteminden alınacak çiftçi belgesi için müracaatların başladığını söyleyerek, çiftçileri uyardı.Ünal,...

Ziraat Odasından Çiftçilere Destekleme Uyarısı

banner390
Kütahya’nın Pazarlar Ziraat Odası Başkanı Kamil Ünal, 2015 yılı destekleme başvurularının ilk adımı olan Çiftçi Kayıt Sisteminden alınacak çiftçi belgesi için müracaatların başladığını söyleyerek, çiftçileri uyardı.

Ünal, çiftçi belgesi almak isteyen çiftçiler için son başvuru tarihinin 31 Aralık 2014 olduğunu belirterek, çiftçileri son güne kalmaları konusunda uyardı.

Belge için Pazarlar Ziraat Odası’na başvuruda bulunulması gerektiğini hatırlatan Ünal, “Tarımsal destekleme başvurusunda bulunacak çiftçiler için ÇKS 2015 yılı kayıtları başladı. Bu yıl önceki yıllara göre biraz daha erken başlayan başvurular için çiftçiler dikkatli olmalı. Başvurular için son tarih 31 Aralık 2014 Çarşamba günüdür. Herhangi bir aksilik ve gecikmenin yaşanmaması için çiftçilerimiz, tedbirli davranarak, başvurularını son güne bırakmamalıdır” dedi.(MB-EFE)


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.