Kktc Gençliğinden, Nezaket Emine Atasoy’a Şükran Ve Onur Ödülü

Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu KKTC Genel Başkan Vekili Abdullah Başaslan, Nezaket Emine Atasoy’a şükran ve onur ödülü verildiğini duyurdu.Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu KKTC Genel Başkan Vekili Abdullah Başaslan yaptığı...

Kktc Gençliğinden, Nezaket Emine Atasoy’a Şükran Ve Onur Ödülü

banner390
Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu KKTC Genel Başkan Vekili Abdullah Başaslan, Nezaket Emine Atasoy’a şükran ve onur ödülü verildiğini duyurdu.

Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu KKTC Genel Başkan Vekili Abdullah Başaslan yaptığı açıklamada, "Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Başkanı ve aynı zamanda Türkiye Konfederasyonlar Topluluğu Genel Başkanı Nezaket Emine Atasoy’a, Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu K.K.T.C. Temsilciliği olarak şükran ve onur ödülü verilmesi kararlaştırılmıştır. Nezaket Emine Atasoy Hanımefendi kuruluşumuza, K.K.T.C. gençliğine maddi ve manevi büyük yardımlar yapmıştır, K.K.T.C.’de yapılan sosyal sorumluluk projelerimize sponsor olmuştur. K.K.T.C. üniversitelerinde eğitim gören yüzlerce öğrencimize eğitim bursu vermiştir" dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.