banner417
banner425
29 Aralık 2014 Pazartesi 12:02
155 Okunma
Çağla Şikael Ve Alişan’ın Palandöken’de Kızak Keyfi
banner416
Özel bir televizyon kanalında ’Her Şey Dahil’ programını sunan Çağla Şikel ile Alişan tatil için geldikleri Palandöken’de kızakla kaydı.

Hafta sonu tatili için Erzurum Palandöken’i tercih eden Alişan ile Çağla Şikel, kaldıkları Xanadu Snow White Otel’in pistinde kızak keyfi yaşadı. Bindikleri kızaklarda çığlık atarak hızla kayan Çağla Şikel ve Alişan’ın yarışı tatilciler tarafından ilgiyle izlendi. Çağla Şikel’in çocukları Uzay ve Kuzey Altuğ’un da büyük keyif aldığı yarış sonrasında Alişan ve Çağla liftlere binerek gezinti yaptı. Uzun bir aradan sonra geldikleri Palandöken’e hayran kaldıklarını belirten Çağla Şikel ile Alişan, hayranları ile sık sık hatıra fotoğrafı çektirdi. Çağla Şikel, kartopu oynayan iki oğlu ile Alişan’ı bir süre izledikten sonra otele giderken "Çocuklar sana emanet. İki taneler ona göre" diyerek espri yaptı.

Hafta sonu tatili için geldikleri Palandöken’de hoş vakit geçirdiklerini söyleyen Alişan, "Erzurum’a çok önceden gelmiştim. Palandöken’in güzelliğini hep duyuyordum ama bu kadarını beklemiyordum. Artık tatil denildiğinde il aklıma gelecek yer Palandöken’dir" dedi.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426