DUYAR AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ

Hollanda Karamanlılar Federasyonu (HOKAF) Başkanı -İşadamı Mustafa Duyar’ın oğlu Tunahan Duyar, Duygu Çetinkaya ile dünya evine girdi.

DUYAR AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ

banner390
DUYAR AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ
İlgili Galeriye Git
Rijswijk kentindeki Event Plaza’da yapılan düğün töreni ile dünya evine giren Tunahan Duyar’ın düğününde, Hollanda Karamanlılar Federasyonu yönetim kurulu üyeleri, Hollanda Denk Partisi milletvekili Tunahan Kuzu, AK Parti Karaman eski milletvekili Mevlüt Akgün, MÜSİAD Hollanda Başkanı Ali Bekdur ve yönetim kurulu, Hollanda İslam Merkezi Vakfı (SİCN) yöneticileri, Gökkuşağı Gurubu eşliğinde İlahi sanatçısı Sedat Uçan ile çok yoğun bir kalabalık davetli topluluğu katıldı.
AK Parti Karaman eski milletvekili Mevlüt Akgün, kumrular gibi birbirine yakışan bu genç kardeşlerimize ömür boyu saadetler diliyorum, dedi.
Hollanda Karamanlılar Federasyonu (HOKAF) Başkanı -İşadamı Mustafa Duyar, “Evladımızın en mutlu gününde bizleri yalnız bırakmayan, onurlandıran bütün misafirlerimize ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Ayrıca Türkiye’den gelerek bu mutlu günümüzde bizlerin gönül dünyasına ilahilerle tercüman olan sevgili Sedat Uçan sanatçımıza da ayrıca teşekkür ediyorum.” dedi.
Duyar ve Çetinkaya ailelerinin gerçekleşen düğün töreni ilahiler ve dualarla gerçekleşti.
Mehmet Ali Topcu – RİJSWİJK


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.