Genç Starlar Final İçin Söyledi

Osmangazi Belediyesi tarafından düzenlenen “Genç Star” yarışmasının elemeleri yapıldı.AVP Eğitim Araçları Salonu‘nda yapılan elemelerde, finale kalabilmek için mücadele eden gençlerin sergilediği performanslar karşısında jüri seçim...

Genç Starlar Final İçin Söyledi

banner390
Osmangazi Belediyesi tarafından düzenlenen “Genç Star” yarışmasının elemeleri yapıldı.

AVP Eğitim Araçları Salonu‘nda yapılan elemelerde, finale kalabilmek için mücadele eden gençlerin sergilediği performanslar karşısında jüri seçim yapmakta zorlandı. Genç Star Yarışması elemelerine bu yıl 27 okul, 48 şarkı ile katıldı. Ahmet Vefik Paşa Tiyatrosu Eğitim Araçları Salonu’nda gerçekleştirilen elemelere katılan gençler, gerek seslendirdikleri eserlerle, gerekse kullandıkları enstrümanlarla jüriyi ve salondakileri kendilerine hayran bıraktı.

Bu yıl ünlü sanatçı Özgün’ün de jüri üyeleri arasında yer alacağı müzik yarışmasına, okullarında oluşturdukları müzik grupları ile katılan “Genç Star” adayları yarıştı. Osmangazi Belediyesi tarafından 7. düzenlenen Genç Star yarışmasında erkek solist, bayan solist, orkestra, düzenleme ve beste kategorilerinde toplam 15 ödül dağıtılacak. 20 Aralık Cumartesi akşamı sunuculuğunu ünlü tiyatro ve sinema sanatçısı Toprak Sergen’in yapacağı final gecesinde, bu yıl ilk kez Türk Müziğine Katkı Ödülü de verilecek.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.