banner417
banner425
29 Aralık 2014 Pazartesi 13:53
138 Okunma
Gülben Ergen Hiç Sinemaya Gidemeyen 35 Öğrenciyi Sinemaya Götürecek
banner416
Ünlü sanatçı Gülben Ergen’e twitterdan ulaşan hayranı, Yozgat’ın Şefaatli ilçesi Kuzayca köyünde sinemaya hiç gidemeyen 35 öğrenciyi sinemaya götürmek için söz aldı.

Twitter’dan ünlü Sanatçı Gülben Ergen’e ulaşan takipçisi Kbr Nzl kullanıcılı hayranı, Ergen’e ’’Yozgat’ın Şefaatli ilçesi Kuzayca köyünde okuyan 35 öğrenciyi hiç gitmedikleri sinemaya götürmek istiyoruz. Ama sesimizi duyup yardım eden yok’’ mesajı gönderdi. Yardım severliliği ile bilinen sanatçı Gülben Ergen ise bu mesaja kayıtsız kalmayıp ’Yozgat’ın Şefaatli ilçesi Kuzayca köyünde sinemaya gitmek isteyen çocuklarımız var. O civarlarda yaşayan yürekli dostlar var mı?’’ mesajını yayınladı. Twitter’dan Ergen’in mesajına cevap vermesine sevinen Kbr Nzl kullanıcı, ’’Sonuç ne olursa olsun yazdığım bakan ve vekil cevap vermedi bile (güya bizi temsil ediyorlar) ama @GeErgen yanıt verdi. teşekkür ederim’’ dedi.

YARDIM İSTEDİ ELEŞTİRİLDİ

Gülben Ergen’in Yozgat civarında yaşayanlardan öğrencileri sinemaya götürmek için yardım istemesine kısa sürede eleştiriler geldi. Bunun üzerine instagram hesabında cevap veren Ergen, ’’Eleştirenlere selam. Varsa o civarda yaşayan işimizi kolaylaştırır. Yoksa biz bir yolunu buluruz. İyilik paylaşılır. Paylaşmamam gerekenleri ben belirliyorum. Siz değil’’ diye yazdı. Ardından ise hayranına ’’Doğru bildiğim yolda ağır eleştirileri hiç duymam ben. O çocuklar Ocak ayında sinemaya gidecek. O kadar’’ diye yazdı.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426