Murat Dalkılıç, Erzurum’u Coşturdu

Erzurum Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ”Winterfest 2014” kış festivalinde sahne alan ünlü pop sanatçısı Murat Dalkılıç, Erzurumlulara unutulmaz bir gece yaşattı. Konser sırasında zorla sahne çıkan otizmli bir çocuk,...

Murat Dalkılıç, Erzurum’u Coşturdu

banner390
Erzurum Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ”Winterfest 2014” kış festivalinde sahne alan ünlü pop sanatçısı Murat Dalkılıç, Erzurumlulara unutulmaz bir gece yaşattı. Konser sırasında zorla sahne çıkan otizmli bir çocuk, sanatçıya sarılarak elinden mikrofonu alıp şarkı söyledi.

Erzurum Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen kışa merhaba “Winterfest 2014” adlı festivalin açılış konserinde sahne alan ünlü pop sanatçısı Murat Dalkılıç, hayranlarına muhteşem bir gece yaşattı. Seslendirdiği şarkılarla kalabalığı coşturan Dalkılıç, sahnede yaptığı dans şovlar ve etkili performansıyla göz doldurdu. Yaklaşık 2 saat sahnede kalan ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç slov şarkılarla hayranlarını hüzünlendirirken hareketli şarkılarla da sevenlerini coşturdu.

Konser sırasında zorla sahneye çıkan otizmli bir çocuk ise Murat Dalkılıç’a sarılmak istedi. Korumaların çocuğa Dalkılıç’a sarılmasını izin vermemesi üzerine çocuk sahneden aşağıya inmeyerek 5 dakika boyunca ağladı. Daha sonra durumu fark eden Murat Dalkılıç’ın çocuğun yanına gelerek sarıldı. Murat Dalkılıç’a sarılan çocuk, sanatçının elinden mikrofonu alarak şarkı söylemeye çalıştı. Dalkılıç’la beraber sahnede duran çocuk, fotoğraf çektirdikten sonra annesinin yanına gitti.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.