banner417
banner425
13 Aralık 2014 Cumartesi 09:13
71 Okunma
Murat Dalkılıç, Erzurum’u Coşturdu
banner416
Erzurum Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ”Winterfest 2014” kış festivalinde sahne alan ünlü pop sanatçısı Murat Dalkılıç, Erzurumlulara unutulmaz bir gece yaşattı. Konser sırasında zorla sahne çıkan otizmli bir çocuk, sanatçıya sarılarak elinden mikrofonu alıp şarkı söyledi.

Erzurum Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen kışa merhaba “Winterfest 2014” adlı festivalin açılış konserinde sahne alan ünlü pop sanatçısı Murat Dalkılıç, hayranlarına muhteşem bir gece yaşattı. Seslendirdiği şarkılarla kalabalığı coşturan Dalkılıç, sahnede yaptığı dans şovlar ve etkili performansıyla göz doldurdu. Yaklaşık 2 saat sahnede kalan ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç slov şarkılarla hayranlarını hüzünlendirirken hareketli şarkılarla da sevenlerini coşturdu.

Konser sırasında zorla sahneye çıkan otizmli bir çocuk ise Murat Dalkılıç’a sarılmak istedi. Korumaların çocuğa Dalkılıç’a sarılmasını izin vermemesi üzerine çocuk sahneden aşağıya inmeyerek 5 dakika boyunca ağladı. Daha sonra durumu fark eden Murat Dalkılıç’ın çocuğun yanına gelerek sarıldı. Murat Dalkılıç’a sarılan çocuk, sanatçının elinden mikrofonu alarak şarkı söylemeye çalıştı. Dalkılıç’la beraber sahnede duran çocuk, fotoğraf çektirdikten sonra annesinin yanına gitti.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426