Oyunculuğa Ara Veren Nejat İşler, Kendini Spora Ve Eğitime Adadı

Muğla’nın Bodrum ilçesine yerleşen Nejat İşler, kendini spora ve eğitime adadı.Rahatsızlığından sonra Bodrum’un Gümüşlük Mahallesi’ne yerleşen ünlü oyuncu Nejat İşler, hayatını komple değiştirdi. Gümüşlükspor yönetiminde...

Oyunculuğa Ara Veren Nejat İşler, Kendini Spora Ve Eğitime Adadı

banner390
Muğla’nın Bodrum ilçesine yerleşen Nejat İşler, kendini spora ve eğitime adadı.

Rahatsızlığından sonra Bodrum’un Gümüşlük Mahallesi’ne yerleşen ünlü oyuncu Nejat İşler, hayatını komple değiştirdi. Gümüşlükspor yönetiminde görev yapan İşler, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde ise öğrencilere sahne sanatları dersi veriyor. Son zamanlarda dizi ve film gibi projelerde yer almayan İşler, kendini tamamen spora ve eğitime adadı. Haftada 2 gün üniversitede ders veren ünlü oyuncu geri kalan günlerinde ise Gümüşlükspor’un antrenmanlarına katılıp sporculara destek oluyor. Gümüşlük sakinleri tarafından da sevilen İşler, gününün tamamını neredeyse Gümüşlük’te geçiriyor.

Ünlü oyuncu son olarak Gümüşlükspor - TEK Yeniköy Termikspor maçını izlemek için Gümüşlük stadına geldi. 1. Amatör Küme A Grubu’nda mücadele eden takımı için desteğe gelen İşler, maç boyunca yerinde duramadı. TEK Yeniköy Termikspor’un 70. dakikada attığı golle yıkılan İşler, ardından gelen beraberlik golü ile yerinde duramadı. Sık sık sporcular ile tribünden konuşan İşler’in neşesinin de yerinde olduğu gözlendi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.