banner417
banner425
12 Kasım 2014 Çarşamba 16:21
82 Okunma
Tuğba Özay’ın Gözü Meclis’te
banner416
Balıkesir’de açılışa katılan eski manken ve şarkıcı Tuğba Özay, mikrofon arızalanınca vatandaşlara bağırarak seslendi. Özay, sesinin gürlüğüne güvendiğini, Meclis’e girebileceğini söyledi.

Balıkesir’de bir giyim mağazasının açılışı dolayısı ile sokak defilesi düzenlendi. Sokağa podyum kurulurken, vatandaşlar defileyi ilgiyle takip etti. Bazı vatandaşların mankenleri görebilmek için evlerin balkonlarına ve çatılara çıktığı görüldü. Mankenlerin kıyafetleri tanıtmasının ardından Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz açılış kurdelesini kesti.

Açılışa katılan eski manken ve şarkıcı Tuğba Özay, siyah elbisesi ile dikkatleri üzerine çekti. Vatandaşlar, ’Maske’ adlı şarkısını söyleyen Özay’ın fotoğrafını çekebilmek için birbirleriyle yarıştı. Mağaza sahibesinin hamile olduğunu ve erkek bebek beklediğini söyleyen Özay, "Bir de oğlumuz geliyor inşallah. Allah olmayana da versin" dedi. Özay, vatandaşların, "Sana da versin" sözüne gülerek cevap verdi.

Sokakta toplanan kalabalığa hitap edeceği anda elindeki mikrofon arızalanan Özay, vatandaşlara bağırarak seslendi. Manken Özay, "Nazara geldik. Benim sesim gürdür. Sizler beni duyuyorsunuz. Zaten bu sesle yakında Meclis’te olurum herhalde" dedi.

Açılış töreni, Tuğba Özay’ın şarkıları ile sona erdi.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426