banner417
banner425
05 Aralık 2014 Cuma 16:43
51 Okunma
Ak Parti Milletvekili Mustafa Şahin, Kent Konseyi Engelliler Merkezi’ni Ziyaret Etti
banner416
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Malatya Milletvekili ve TBMM Bütçe Plan Komisyonu Üyesi Mustafa Şahin, “AK Parti iktidarları, birçok alanlarda olduğu gibi, engellilerin önündeki engellerin kaldırılması için de birçok çalışma yaptı” dedi.

Malatya Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Engelliler Merkezi’ni, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Şahin Çalık, yönetim kurulu üyesi Murat Anıl Bozdağ ile birlikte ziyaret eden Mustafa Şahin, engellilerin sorunlarını dinledi.

Kent Konseyi Engelliler Merkezi Spor Kulübü’nün Basketbol takımına tekerlekli sandalye ihtiyacı ve deplasmana gidiş gelişlerde maddi sorun olduğunun iletilmesi üzerine Şahin, Gençlik Hizmetleri ve Spor Genel Müdür Yardımcısı Metin Yılmaz’ı telefonla aradı. Mustafa Şahin, engelliler merkezinin temelinin ne zaman atılacağı konusunda da Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır ile telefonla görüştü.

Bazı engellilerin, akülü araç noktasında Devlet Hastanesi’nde yardımcı olunmadığı şeklindeki iddialar üzerine Devlet Hastanesi Yöneticisi Vahap Boztepe’ye telefon açan Mustafa Şahin, engelliler ile yöneticiler arasında köprü görevi yaptı.

Burada konuşan Mustafa Şahin, “AK Parti iktidarları, birçok alanlarda olduğu gibi, engellilerin önündeki engellerin kaldırılması için de birçok çalışma yaptı. Devletimiz engellilerle ilgili

Yaptığı çalışmalardan, evde bakım ücreti olarak yıllık 1 milyar 700 milyon TL ücret ödüyor.

Her zaman her konuda yardımcı olan hükümetimiz her konuda yardımcı oluyor ve olmaya devam ediyor” şeklinde konuştu.

Kent konseyi Genel Sekreteri Avukat Ali Yıldırım da, mavi kapak kampanyası çerçevesinde 250 araç dağıtıldığını, Kent Konseyi Engelliler Merkezi olarak yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi aktardı. Yıldırım, milletvekillerini her zaman yanlarında gördüklerini kaydetti.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426