Akçadağ Ampute Takımı, İlk Maçında Galip

Malatya Akçadağ Ayyıldız Ampute Takımı ilk maçında 3 puanı aldı.Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu ve Türkiye futbol Federasyonunun organize ettiği Ampute 1. Lig’de Akçadağ Ayyıldız Ampute Kulübü, Adana Bedensel Engelliler Ampute...

Akçadağ Ampute Takımı, İlk Maçında Galip

banner390
Malatya Akçadağ Ayyıldız Ampute Takımı ilk maçında 3 puanı aldı.

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu ve Türkiye futbol Federasyonunun organize ettiği Ampute 1. Lig’de Akçadağ Ayyıldız Ampute Kulübü, Adana Bedensel Engelliler Ampute takımını 1-0 yenerek 3 puanı aldı.

Malatya Ayyıldız Ampute Takımı olarak lige devam eden daha sonra kulübün almış olduğu karar doğrultusuyla ismini Akçadağ Ayyıldız Ampute Takımı olarak değiştiren takım Ligin ilk maçında Adana Bedensel Engelliler Ampute Takımını 1-0 yenerek 3 puanı haznesine yazması sevinçle karşılandı.

Akçadağ Ören Futbol Sahasında yapılan maça Akçadağ Belediye Başkanı Ali Kazgan, Akçadağ Ayyıldız Ampute Kulübü Başkanı Ali Karaoğlan, Çatyol Spor Kulübü Başkanı ve Ampute Takım Futbol Sorumlusu Hepsen Metin, Akçadağ Nitelikli Kalkınma ve Sosyal Dayanışma Derneği (ANKA) Başkanı Ömer İpek, Ören Mahalle Muhtarı Birol Çirkin, Meclis üyesi Aliseydi Turhan ile birlikte vatandaşlar katıldı.

Akçadağ Ayyıldız Ampute Kulübü Başkanı Ali Karaoğlan Takım ismini Akçadağ Ayyıldız olarak yapmalarında Akçadağ Belediyesinin ve Akçadağlıların büyük katkısı olduğunu kaydetti.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.