Arguvanspor, 2.amatör Ligde Mücadele Etmeye Hazırlanıyor

Arguvanspor, yeni sezonda Malatya 2. Amatör Küme Büyükler Ligi’nde mücadele etmeye hazırlanıyor.Bir süre amatör kümede mücadele eden ancak ilgisizlikten dolayı kapanan Arguvanspor Kulübü, yeni bir yapılanmayla sezona hazırlanıyor.Bütün...

Arguvanspor, 2.amatör Ligde Mücadele Etmeye Hazırlanıyor

banner390
Arguvanspor, yeni sezonda Malatya 2. Amatör Küme Büyükler Ligi’nde mücadele etmeye hazırlanıyor.

Bir süre amatör kümede mücadele eden ancak ilgisizlikten dolayı kapanan Arguvanspor Kulübü, yeni bir yapılanmayla sezona hazırlanıyor.

Bütün evraklarını tamamlatan Arguvanspor Kulübü Derneği, bu sezon 2. Amatör Küme’de mücadele edecek. Kulüp başkanı Kanber Yıldırım, Arguvanlı çocuk ve gençlerin iyi bir ortamda spor yapmalarını sağlamak amacıyla yeni bir yapılanmayla Arguvanspor’u hayata geçirdiklerini söyledi.

Yıldırım, Arguvanspor’un bu sezon Malatya 2. Amatör Küme Büyükler Ligi’nde mücadele etmeye başlayacağını kaydederek, "Kulübümüzle ilgili her türlü çalışmayı tamamladık. Evraklarımızı gerekli yerlere ilettik. Bu sezon Arguvanspor olarak Malatya amatöründe yer alacağız" dedi.

Yıldırım, Arguvan’a bir saha kazandırmak için çalışmalara başladıklarını da ifade ederek, en kısa sürede Arguvan’a bir saha yapılacağını söyledi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.