Badmintonda Hedef Büyütüldü

Malatya’da iki sporcunun badmintonda Balkan Şampiyonu olarak dönmesinden sonra olimpiyatlarda derece elde edilmesi için çaba gösterileceği bildirildi.Milli Takım Badminton Antrenörü, Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Antrenörü...

Badmintonda Hedef Büyütüldü

banner390
Malatya’da iki sporcunun badmintonda Balkan Şampiyonu olarak dönmesinden sonra olimpiyatlarda derece elde edilmesi için çaba gösterileceği bildirildi.

Milli Takım Badminton Antrenörü, Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Antrenörü ve Badminton Malatya İl Temsilcisi Nazım Denizhan, yaptığı açıklamada, “İstanbul’da düzenlenen Badminton Balkan Şampiyonası Avrupa Gençler turnuvasında 15 yaş altı kategorisinde Serkan Bayram ve Muhammet Tekel isimli sporcularımız Balkan şampiyonu oldu. Takım halinde birinci olduk. Hepsini de 5-0 kazandık. 3 gün süren şampiyonada, Türkiye, Bulgaristan,Romanya, Yunanistan, Moldova ve Arnavutluk ülkelerinin milli takımları yarıştı. Bu yıl yapılan şampiyonalarda Türkiye 3’ncülüğü, okullar şampiyonasında hep birinci oldu. Bundan sonraki hedefimiz ise dünya ve olimpiyat şampiyonu çıkarmaktır” dedi.

Denizhan, “Sporcularımızın başarılı olmasından emeği geçenlere teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.