banner417
21 Ekim 2014 Salı 17:20
31 Okunma
Beyaz Et Üreticileri Birliği Yönetimi, Başkan Selahattin Gürkan’ı Ziyaret Etti
banner416
Beyaz Et Üreticileri Birliği Başkanı Serdar Yıldız, Malatya merkez ilçe Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı ziyaret etti. Ziyarette, beyaz et sektörünün gelişimi ve sorunları konuşuldu.

Ziyarette konuşan Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, “Kuruluş aşamasında birçok sorunlarla karşılaşırsınız. Özel bir kaynak olmadığı takdirde özellikle bu kuruluş aşamasında zorluklar çekilir. Sizlerin düşünceleri bizler için çok önemlidir, anlamlıdır. Bizler, belediye hizmetlerini sizlere nasıl yansıtırız, imkânlarımızı onun gayretleri içindeyiz. Teşvik konusunda ne gerekirse yapmaya hazırız. Beyaz Et Üreticileri Birliği’nin örgütlenmesini isabetli buluyorum. Hakikaten Malatya’mızda iki önemli kuruluş var. Kesimhanesi ve üretim mekanizmalarıyla ilgili entegrelerimiz Malatya’nın yüz akıdır. Birliğinizin Malatya’mıza hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Beyaz Et Üreticileri Birliği Başkanı Serdar Yıldız ise, Birliğin kısa bir zaman önce kurulduğunu belirterek, “Beyaz Et Üreticileri Birliği olarak başkanımızı ziyarete geldik. Birliğimiz 6 ay önce kurulan bir birlik. Genel kurulumuzu yaptık ve arkadaşlarla örgütlenerek memleketimize daha iyi hizmet etmek için kolları sıvadık. Başkanımızdan destek almak için buradayız” dedi.

Yorumlar

banner315

banner412

banner411

banner337

banner296

banner64