banner417
banner425
08 Kasım 2014 Cumartesi 20:45
47 Okunma
Eğitim-bir-sen’de Kerem Yıldırım Güven Tazeledi
banner416
Eğitimciler Birliği Sendikası (Eğitim-Bir-Sen) Malatya 1 nolu şubesinin 5. Olağan Genel Kurulu’nda mevcut başkan Kerem Yıldırım, tek listeyle girdiği seçimde güven tazeledi.

Eğitim-Bir-Sen Malatya 1 nolu şubesinin 5. Olağan Genel Kurulu, Malatya Büyükşehir Belediye konferans salonunda yapıldı.

Mevcut başkan Kerem Yıldırım’ın tek listeyle girdiği seçimde, 162 delege oy kullandı. 158 delegenin oyunu alan Kerem Yıldırım, yeniden başkanlığa seçildi. Yönetim kuruluna girmek için aday olan Veysel Güler, Selim Kocaaslan, Hamza Çalhan ve Mehmet Oktay, delegelerden yeterli oyu alamadı.

Kerem Yıldırım başkanlığındaki Eğitim-Bir-Sen Malatya Şubesi’nin yönetimi şu isimlerden oluştu: "Ahmet Yıldızhan-Başkan Yardımcısı ve Başkan Vekili, Recep Kaya-Başkan Yardımcısı ve Mali İşler Sorumlusu, Cemal Kalay-Başkan Yardımcısı ve Teşkilatlanma Sorumlusu, Hanifi Gül-Başkan Yardımcısı ve Basın-İletişim Sorumlusu, Şükrü Deveceloğlu-Başkan Yardımcısı, Eğitim ve Sosyal İşler Sorumlusu, Sabri Güneş-Başkan Yardımcısı, Mevzuat ve Toplu Sözleşme Sorumlusu."

Eğitim-Bir-Sen Malatya 1 nolu şubesinin üst kurula seçilen delegeleri ile şöyle oluştu: "Kerem Yıldırım, Hanifi Gül, Nurettin Gürsoy, Cemal Kalay ve Ahmet Yıldızhan."

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426