Maski Genel Müdürü Özgür Özdemir:

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Dr. Özgür Özdemir, ”Hizmet için elimizi değil, gövdemizi dahi taşın altına koyduk.11 ilçemizde yapılanıp, şeflerin atamasını gerçekleştirdik” dedi.MASKİ...

Maski Genel Müdürü Özgür Özdemir:

banner390
Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Dr. Özgür Özdemir, ”Hizmet için elimizi değil, gövdemizi dahi taşın altına koyduk.11 ilçemizde yapılanıp, şeflerin atamasını gerçekleştirdik” dedi.

MASKİ Genel Müdürü Özgür Özdemir, Malatya Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti. Ziyarette konuşan Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Haydar Karaduman, Malatya’nın Büyükşehir olmasıyla birlikte, su ve kanalizasyon hizmetlerinin ilin en ücra köşesiyle dahi MASKİ’nin ilgileneceğini ifade ederek, hizmetlerin en iyi şekilde gitmesi için basın olarak her zaman yöneticilere yardımcı olacaklarını bildirdi.

MASKİ Genel Müdürü Özgür Özdemir ise, Malatya’nın Büyükşehir olmasıyla birlikte MASKİ alanında gerçekleştirilen yapılanma hakkında bilgi aktardı. Hizmet için elimizi değil, gövdemizi dahi taşın altına koyduk” diyerek, “11 ilçemizde yapılanıp, şeflerin atamasını gerçekleştirdik.Su ve kanalizasyon alanında güzel hizmetler vermek için çaba göstereceğiz” şeklinde konuştu.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.