banner417
banner425
18 Aralık 2014 Perşembe 14:38
31 Okunma
Mtso Başkanı Hasan Erkoç:
banner416
Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç, bir ilin kalkınmasının ticari gelişmesinin yanı sıra, sosyal alt yapısının ve eğitiminin güçlü olmasına da bağlı olduğunu söyledi.

TED Malatya Koleji’ni ziyaret eden, MTSO Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç, okulu gezerek yetkililerden bilgi aldı.

TED Malatya Koleji kurucu temsilcisi, Malatya İnönü Üniversitesi öğretim üyesi Prof.Dr. Burhanettin Dönmez, “1928 yılında kurulan ve Türkiye’nin eğitim alanında köklü kurumlarından biri olan TED Koleji olarak, çocuklarımızın en iyi şekilde yetiştirilmesi için çaba gösteriyoruz. Birçok il’de olduğu gibi Malatya’da da bir okulumuz var. Başkanımız Hasan bey ziyaretimize geldiler. Teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

MTSO Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç ise, üyeleri olması nedeniyle TED Malatya Koleji’ni ziyaret ederek, yeni yapılan binalarının ‘hayırlı olması’ temennisini iletti. Erkoç, “Geleceğimiz gençlere bağlı. Gençlerimizi ne kadar donanımlı, dünya şartlarında en iyi şekilde yetiştirebilirsek, ülkenin geleceğini o denli teminat altına almış oluruz” diyerek, bir ilin kalkınmasının ticari gelişmesinin yanı sıra, sosyal alt yapısının ve eğitiminin güçlü olmasına da bağlı olduğunu vurguladı. Erkoç, “Böyle güzel okulların olması ve sosyal altyapının güçlü olması da yatırımcılar açısından önemlidir” dedi.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426