Ömer Döngeloğlu’ndan Konferas

Malatya’da Ömer Döngeloğlu konferans verecek. Ayrıca programda Grup Dergah da ezgiler ve ilahiler sunacak.Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş Genel Müdürü Sabri Akın, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Muharrem Ayı nedeniyle...

Ömer Döngeloğlu’ndan Konferas

banner390
Malatya’da Ömer Döngeloğlu konferans verecek. Ayrıca programda Grup Dergah da ezgiler ve ilahiler sunacak.

Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş Genel Müdürü Sabri Akın, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Muharrem Ayı nedeniyle Ehli Beyt Sevgisi ve Kerbela” konulu konferansımız olacak. 15 Kasım Cumartesi günü saat 19.00’da başlayacak olan "Ehli Beyt Sevgisi ve Kerbela” konulu konferansı Sayın Ömer Döngeloğlu verecek. Ayrıca programda Grup Dergah da ezgiler ve ilahiler sunacak. Vatandaşların konferans programına ilgi göstereceğini ümit ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Muharrem Ayı’nın önemine de temas eden Sabri Akın, “Muharrem Ayı’nda farklı olaylar gerçekleşmiştir. İslam dünyası açısından da acılı olay yaşanmıştır. Kerbela hadisesinin yaşandığı bu ayın kültürel anlamda da önemi var. Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş’nin varlık sebeplerinden biri de, toplumumuzun kültürel değerlerini yaşatmak ve yaygınlaştırmaktır. Biz de bu konuda çaba gösteriyoruz” şeklinde konuştu.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.