banner417
banner425
26 Kasım 2014 Çarşamba 17:10
17 Okunma
Önlem Alınmayan Kavşakta Yine Kaza Meydana Geldi  O
banner416
Malatya’da önlem alınmayan kavşakta bir kaza daha meydana geldi.

Edinilen bilgiye göre kaza, Yeşilyurt Yolu Tecde Mahallesi Kayısı Araştırma İstasyonu yanı Durak Sokak kavşağında meydana geldi. İki otomobilin çarpışması sonucu bir kişi yaralandı. Otomobillerde ise maddi hasar oluştu.

Bu arada, sözü edilen yerde, yol genişletme çalışmaları yapıldığı ancak kavşakta düzenleme yapılmaması nedeniyle sürekli kazaların meydana geldiği bildirildi.

Sözü edilen yerde ikamet eden apartman yöneticisi Gülbay Karaman, “Işığı olmayan ve kavşak düzenlemesi yapılmayan burada sürekli kazalar meydana geliyor. Yol düzenlemesi tamamlanıncaya kadar bu kavşakta dubalarla Fahri Kayahan Bulvarı girişi gibi geçici kavşak düzenlemesi yapılmalıdır” dedi.

Diğer yandan, Tecde Mahallesi Muhtarı Ali Yiğit de, konuyu Malatya Büyükşehir Belediyesi ilgili ve yetkililerine ilettiğini ifade ederek, “Burada sürekli kazalar meydana geldiğini ve önlem alınmasını talep ettik. Yolda çalışmaların sürdüğü ve buraya kavşak yapılacağı iletildi. Ancak, biz de geçici olarak Fahri Kayahan Bulvarı girişi gibi geçici dubalarla kavşak düzenlemesi yapılmasını önerdik” ifadelerini kullandı.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426