banner414
22 Aralık 2014 Pazartesi 17:02
27 Okunma
Sanatçı Onur Fendoğlu Fotoğraf Sunumu Yaptı
Fotoğraf sanatçısı Onur Fendoğlu fotoğraf sunumu yaptı.

Malatya Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği’nin (MAFSAD) SODES kapsamında yürüttüğü “Fotoğraf Aşkına Projesi” çerçevesinde ressam ve fotoğraf sanatçısı Onur Fendoğlu ağırlandı. Fendoğlu’nun fotoğrafları çok ilgi gördü.

SODES Fehmi Kolçak Fotoğraf Atölyesinde gerçekleştirilen sunuma 55 kişi katıldı. Yaklaşık 1 saat süren etkinlikte Onur Fendoğlu, ülkemizin farklı yerlerinde çekilmiş birçok fotoğrafını sundu. Sunumun sonunda katılımcıların sorularını yanıtlayan Fendoğlu, bu organizasyon için MAFSAD ekibine teşekkür etti.

MAFSAD Başkan İnan Orhan ise, Fendoğlu’nun başarılı bir görsel sunum hazırladığını, Malatya için, sanat için Fendoğlu’nun çok ciddi bir kazanım olduğunu, kendilerini kırmayıp MAFSAD’a geldiği için Fendoğlu’na çok teşekkür etti.

SODES kapsamında yürüttükleri “Fotoğraf Aşkına Projesi” çerçevesinde bu tür sunum söyleşi faaliyetlerinin devam edeceğini hatırlatan Orhan, isteyen herkesin bu etkinliklere katılabileceğini sözlerine ekledi.

MAFSAD üyesi Berk Kırlangıç da, sunuşu, özetlemesi ve geri beslemesi çok iyi olan bu sunumu sanatçının başarılı performansı ve etkili aktarımı sayesinde zevkle izlediklerini söyledi.

Yorumlar

banner327

banner315

banner356

banner412

banner411

banner405

banner337

banner296

banner406

banner64