Ticaret Borsası’ndan Vergi Dairesine Ziyaret

Malatya Ticaret Borsası (MTB) tarafından Malatya Vergi Dairesi Başkanı Yunus Poyraz’a ziyaret gerçekleştirildi.MTB Başkanı Gürsel Özbey, Meclis Başkanı Akif Baştürk ile Genel Sekreter Abdulvahap Bulgurlu’nun yer aldığı ziyarette konuşan...

Ticaret Borsası’ndan Vergi Dairesine Ziyaret

banner390
Malatya Ticaret Borsası (MTB) tarafından Malatya Vergi Dairesi Başkanı Yunus Poyraz’a ziyaret gerçekleştirildi.

MTB Başkanı Gürsel Özbey, Meclis Başkanı Akif Baştürk ile Genel Sekreter Abdulvahap Bulgurlu’nun yer aldığı ziyarette konuşan Vergi Dairesi Başkanı Yunus, kendisinin Kahramanmaraşlı olduğunu ve son olarak Erzurum’da görev yaparken Malatya’ya atandığını hatırlatarak, “Çalıştığım yerlerde sivil toplum kuruluşlarıyla istişare içerisinde çalıştım. Neticede, hepimizin görevi Türkiye Cumhuriyeti’nin menfaatlerini birlikte daha yukarı nasıl çıkarabiliriz onun çabası içerisindeyiz” dedi.

MTB Başkanı Gürsel Özbey ise, “Vergi Dairesi Başkanı Yunus Poyraz Bey’e gecikmeli de olsa, hayırlı olsun ziyareti gerçekleştiriyoruz. Malatya’mıza inşallah başarılı hizmetler yapacaklarına inanıyoruz ” diyerek, daha sonra şunları söyledi: “2023’ü hedefleyen bir ülke ve ihracatta da lider olan bir il olarak bizler de ticaretin gelişmesi ve geliştirilmesi için, tüm kurumlarla ve sivil toplum kuruluşlarıyla olduğu gibi Vergi Dairesi ile de istişare içerisinde olacağız.”


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.