banner417
banner425
31 Ekim 2014 Cuma 09:15
45 Okunma
Türkiye Kadınlar Futbol 3. Ligi
banner416
Türkiye Kadınlar Futbol 3. Lig 7. Grup takımlarından Malatya Bayanlar Spor Kulübünün yeni transferi Makbule Dündar, bu sezon grubu birinci tamamlayıp, 2. Lige çıkmak istediklerini söyledi.

Elazığ Hedef Spor’dan Malatya Bayanlar Spor Kulübüne transfer olan sol kanat oyuncusu Makbule Dündar, Malatya Bayanlar Spor Kulübü’nü tanıdığını ve takımda iyi işler yapmak istediğini belirtti.

Makbule, ligin ilk haftasında Erzincan ekibi Geçit Belediyespor ile karşılaşacaklarını anımsatarak, "Verimli bir çalışma dönemi geçirdik. Ligin ilk haftasında Pazar günü sahamızda Geçit Belediyespor ile karşılaşacağız. Bu karşılaşmadan galip ayrılıp, lige iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz" dedi.

Zorlu bir grupta yer aldıklarını dile getiren Makbule Dündar, "Grubumuzda güçlü takımlar var. Ama biz hiçbir takımı birbirinden ayırt etmiyoruz. Bizim için kolay bir rakip olsa da, biz onu zorlu görüyoruz. Bu nedenle her maça aynı ciddiyetle hazırlanıp, iyi sonuçlar almak istiyoruz" ifadelerini kullandı.

Malatya Bayanlar Spor Kulübü ile Geçit Belediyespor, Pazar günü 14.00’da Malatya İnönü Üniversitesi Stadı’nda karşılaşacak. Mücadeleyi Fatih Yenioğlu, Alper Kodaz ve Mehmet Yoltagil hakem üçlüsü yönetecek.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426