Yazıhan’da Eğitim Etkinliği

Malatya’nın Yazıhan ilçesinde öğrencilere eğitici etkinlik düzenlendi.SODES salonunda düzenlenen program Abdurrahman Serttaş Ortaokulu’nun hazırladığı şiir ve sinevizyon gösterileri eşliğinde devam etti. Programa konuk olarak davet edilen...

Yazıhan’da Eğitim  Etkinliği

Malatya’nın Yazıhan ilçesinde öğrencilere eğitici etkinlik düzenlendi.

SODES salonunda düzenlenen program Abdurrahman Serttaş Ortaokulu’nun hazırladığı şiir ve sinevizyon gösterileri eşliğinde devam etti. Programa konuk olarak davet edilen İnönü Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İ.İ.B.F) Dekanı Prof.Dr. Mehmet Tikici’nin “Kuşaklar Arası Çatışma” adlı sempozyumu dinleyicilerin büyük

beğenisini topladı. Katılımlarından dolayı Prof.Dr. Mehmet Tikici ‘ye Kaymakam Hatice Bayar Özdemir tarafından çiçek takdim edildi.

Şiir ve kompozisyon alanında ilçe genelinde dereceye giren öğrencilere hediyeleri Kaymakam Hatice Bayar Özdemir ve Belediye Başkanı Nevzat Öztürk tarafından takdim edildi.

Ayrıca programa davet edilen İnönü Üniversitesi müzik grubu tarafından yöresel müzikler eşliğinde öğretmenler ve katılımcılar için mini bir konser verildi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.