Ak Parti Konferansına Büyük İlgi

Kırkağaç AK Parti Gençlik Kolları tarafından düzenlenen “Ortadoğu’nun Dünü, Bugünü ve Geleceği” isimli konferansa ilgi büyük oldu.Yasemin Düğün Salonu’nda düzenlenen ve Prof. Dr. Mehmet Çelik’in konuşmacı olarak katıldığı...

Ak Parti Konferansına Büyük İlgi

banner390
Kırkağaç AK Parti Gençlik Kolları tarafından düzenlenen “Ortadoğu’nun Dünü, Bugünü ve Geleceği” isimli konferansa ilgi büyük oldu.

Yasemin Düğün Salonu’nda düzenlenen ve Prof. Dr. Mehmet Çelik’in konuşmacı olarak katıldığı konferansı, Kırkağaç AK Parti İlçe Başkanı Ömer Öztürk, AK Parti Manisa İl Gençlik Kolları Başkanı Halil Özkan, Kırkağaç AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Hakkı Bulak, Kırkağaç Belediye Başkan Yardımcıları Osman Çelik, Mehmet Ali Güngör ve çok sayıda davetli izledi.

AK Parti Kırkağaç İlçe Başkanı Hakkı Bulak ve AK Parti Manisa İl Gençlik Kolları Başkanı Halil Özkan’ın konuşmalarının ardından sahneye çıkan Prof.Dr. Mehmet Çelik, Kırkağaçlılara yaklaşık 2 saat süren bir konferans verdi.

Gördükleri ilgiden hayli memnun kalan AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Hakkı Bulak, bu tür etkinlikleri yapmaya devam edeceklerini ifade etti.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.