Ak Partili Yurttaş’tan Manisa Tanıtım Atağı

AK Parti Manisa Milletvekili Dr. Muzaffer Yurttaş, TBMM’de bulunan tüm basın temsilcileri, gazete ve televizyon muhabirlerine Manisa’yı tanıttı. Yurttaş, ajans ve basın mensuplarına Manisa’ya özgü Sultaniye Üzüm ve zeytinyağı hediye ederek...

Ak Partili Yurttaş’tan Manisa Tanıtım Atağı

banner390
AK Parti Manisa Milletvekili Dr. Muzaffer Yurttaş, TBMM’de bulunan tüm basın temsilcileri, gazete ve televizyon muhabirlerine Manisa’yı tanıttı. Yurttaş, ajans ve basın mensuplarına Manisa’ya özgü Sultaniye Üzüm ve zeytinyağı hediye ederek Manisa’nın tanıtıma katkıda bulundu.

Konu Hakkında açıklama yapan Dr. Muzaffer Yurttaş, “Şehzadeler Şehri Manisa’mızı daha iyi tanıtmak her birimizin görevidir. Gittiğim her yere bölgemizin ürünlerini ve değerlerini tanıtmaya gayret ediyorum. Bugün de meclisimizde görev yapan basın temsilcilerine Manisa Sultaniye Üzümü, Organik Zeytinyağını tanıtmak için ziyaretlerde bulundum. Her bir basın mensubu memnuniyetlerini dile getirdiler. Manisa’nın Yedi Harikasından ikisi üzüm ve zeytindir. Manisa güzel şeylerle ve ürünleri ile anılmayı hak ediyor. Üzümün yüzde 85’ini, sofralık zeytinin yüzde 37’sini, beyaz et üretiminin yüzde 16’sını, yumurta üretiminin yüzde 14’ünü, mısır üretiminin yüzde 10’unu Manisa üretmektedir. En güzel kirazı, en kaliteli çileği, en iyi eriği biz üretiyoruz. Tüm bu değerlerimizi en iyi şekilde tanıtmanın gayreti içindeyiz” dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.