Araştırmacı Yazar Tevfik Diker: ’’halkın Duası Bana Yeter’’

19-20.Dönem Manisa Milletvekili ve Araştırmacı-Yazar Tevfik Diker, ’’Adım, Adım Manisa Programı’ ’kapsamının altıncı ayında Sarıgöl ve mahallelerinde vatandaşlarla buluşarak dertlerini dinledi.Sarıgöl İlçesi’nin Bereketli Mahallesi’nde...

Araştırmacı Yazar Tevfik Diker: ’’halkın Duası Bana Yeter’’

banner390
19-20.Dönem Manisa Milletvekili ve Araştırmacı-Yazar Tevfik Diker, ’’Adım, Adım Manisa Programı’ ’kapsamının altıncı ayında Sarıgöl ve mahallelerinde vatandaşlarla buluşarak dertlerini dinledi.

Sarıgöl İlçesi’nin Bereketli Mahallesi’nde vatandaşların sorunlarını dinleyen Diker, Bereketli Mahallesi’nden Hasan Ünlükara’nın, Derbent çayı kenarında yer alan arazilerde Afşar barajından her yıl tahliye edilen sular yüzünden tarım arazilerinin ve dere yatağının önemli çukurların oluştuğunu gerekli etüt çalışmaların yapılacağının bildirilmesine rağmen hiçbir çalışmanın yapılmadığını öğrenen 19-20.Dönem Manisa Milletvekili ve Araştırmacı-Yazar Tevfik Diker, konu karşısında duyarsız kalmayarak konun çözümü için Cumhurbaşkanı’na, Başbakan’a ve Orman ve Su İşleri Bakanı’na yazdığı bir dilekçeyle gönderdi. Araştırmacı-Yazar Tevfik Diker, ’’Bakınız ben hiç siyasi kimliğimle bunu yapmıyorum. Vatandaşlarıma ülkeme hizmet için Sarıgöl Ortak Akıl Platformu ile birlikte yapıyoruz. Bana vatandaşlarımın hayır ve duaları yeter.’’ dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.