banner417
banner425
28 Kasım 2014 Cuma 16:03
17 Okunma
Başkan Çerçi Karaköy Sakinleriyle Kahvaltıda Buluştu
banner416
Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, sabah namazını eda ettiği Karaköy semtinde vatandaşlarla kahvaltı yaptı, sorunları dinledi.

Başkan Çerçi, Hacı Yahya Camisi’nde kıldığı sabah namazının ardından cami cemaati ve esnaflarla birlikte kahvaltı yaptı. Vatandaşlarla sohbet eden Çerçi, daha sonra esnafa ‘hayırlı işler’ diledi.

Başkan Çerçi’nin ikinci durağı Makedon Göçmenleri Derneği oldu. Belediye Sosyal İşler Müdürlüğü’nün de katkılarıyla dernek binasında vatandaşlarla kahvaltı yapan Çerçi, sorunları dinledi. Her fırsatta mahalleri gezdiğini dile getiren Çerçi, “Onlarla birebir temas kurmak, onların elini sıkıp, hasbıhal etmek çok önemli. Vatandaş bizim onlara ne kadar yakın olduğumuzu biliyor. Tüm mahallerimizi gezip, sorunları yerinde tespit ediyoruz. Varsa çaresi hemen gerekeni yapıyoruz. Zaman gerektiren bir sorun ise en kısa zamanda çözmeye çalışıyoruz.” dedi.

Yunusemre Belediye Başkan Yardımcısı Ramis Şiyak, Özel Kalem Müdürü Semih Coşkun ve Sosyal Yardım İşleri Müdürü Mustafa Süzer’in de katıldığı programda mahalle sakinleri Başkan Çerçi’ye teşekkür ettiler.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426