banner417
banner425
18 Aralık 2014 Perşembe 15:21
12 Okunma
Başkan Çerçi Muradiye Osb İçin Hedeflerini Anlattı
banner416
Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, “Muradiye OSB’ye ait hedeflerimiz var. Hedeflerimizi gerçekleştirmek adına buralara yatırımlar yapacağız.” dedi.

Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Muradiye Organize Sanayi Bölgesi’nde (OSB) gerçekleştirilen kahvaltı programında iş adamları ile buluştu. Programa Başkan Çerçi’nin yanı sıra Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Akgöl, Yunusemre Belediyesi birim müdürleri ve iş adamları katıldı.

Başkan Çerçi, kahvaltı programında Muradiye OSB’de bulunan iş adamlarının sorunlarını tek tek dinledi. Belediye Başkanı Mehmet Çerçi, Muradiye OSB’ye yönelik büyük hedeflerinin olduğunu vurgulayarak, “Büyük hedeflerimiz var. 3-4 yılda hedeflerimizi gerçekleştirmek adına buralara yatırımlar gerçekleştireceğiz. Yollar, alt yapılar yapıldığında bölgedeki ulaşım güzergahları da belirlenmiş olacaktır. Bu bölgedeki yol ve asfalt problemini çözeceğiz. Muradiye organize sanayi bölgesine yönelik bazı planlarımız var. Bu 4 yıllık bir program ama 4 yıla yayılmadan bu planlar ile ilgili olarak en yakın zamanda çalışmalar yapmayı düşünüyoruz.” diye konuştu.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426