’değerlerimiz Geleceğimizdir’ Projesi Uygulamaya Geçti

Kula Anaokulu, 2014-2015 eğitim öğretim yılında öğrencilerine ve velilere yönelik Okul Öncesi Eğitimde Değerler Eğitimi Projesi kapsamında uygulamalara başladı.Proje kapsamında; öğretmenler, öğrenciler ve veliler toplumun temel taşı...

’değerlerimiz Geleceğimizdir’ Projesi Uygulamaya Geçti

banner390
Kula Anaokulu, 2014-2015 eğitim öğretim yılında öğrencilerine ve velilere yönelik Okul Öncesi Eğitimde Değerler Eğitimi Projesi kapsamında uygulamalara başladı.

Proje kapsamında; öğretmenler, öğrenciler ve veliler toplumun temel taşı olan değerleri ile ilgili faaliyetler yürüteceği belirtildi. Kula Anaokulu Müdürü Sedat Karakaya yaptığı açıklamada, “Birey, aile, toplum ve dünyayı tehdit eder hale gelen sorunların çözümünde, toplumun temelini oluşturan geleneksel Türk aile yapısı, millî, ahlâki ve kültürel değerlerimiz en önemli referanslarımızdır. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza ve gençlerimize; bilgi, beceri ve olumlu davranışlar kazandırmanın yanında, onların dengeli, sağlıklı, gelişmiş birer karakter ve kişiliğe sahip, ’İyi insan, sosyal insan, eğitimli insan’ olarak yetiştirilmeleri en asli görevlerimizdendir. Amacımız, bizi biz yapan değerlerimizi hatırlatmak ve bunlarla yaşamanın hayatı ne kadar kolaylaştırdığını göstermektir." dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.