Diyanet-sen’de, Mevcut Başkan Ahmet Özdemir Güven Tazeledi

Memur-Sen bağlı Diyanet-Sen Manisa Şubesi’nin, 4. Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi. Seçimlere tek listeyle katılan mevcut başkan Ahmet Özdemir, güven tazeleyerek yeniden başkan seçildi.Memur Sendikaları Konfederasyonu’na (Memur-Sen)...

Diyanet-sen’de, Mevcut Başkan Ahmet Özdemir Güven Tazeledi

banner390
Memur-Sen bağlı Diyanet-Sen Manisa Şubesi’nin, 4. Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi. Seçimlere tek listeyle katılan mevcut başkan Ahmet Özdemir, güven tazeleyerek yeniden başkan seçildi.

Memur Sendikaları Konfederasyonu’na (Memur-Sen) bağlı Türkiye Diyanet ve Vakıf Görevlileri Sendikası (Diyanet-Sen) Manisa Şubesi’nin 4. Olağan Genel Kurulu, öğretmenevi’nde gerçekleştirildi. Mevcut başkan Ahmet Özdemir, seçimlere tek listeyle girerken, oyların tamamını alarak yeniden başkan seçildi. Diyanet-Sen’in Manisa’da bin 592, Türkiye genelinde ise 73 bini geçen üyesiyle hizmet kolunda yetkili sendika olduğunu aktaran Özdemir, "Sendikalı dönem Diyanet için yeni bir dönem, Diyanet-Sen’in yetkili olduğu dönem de altın bir çağ oldu. Yetkiyle birlikte Diyanet-Sen kazanımlarına her yıl yenilerini ekleyerek yoluna devam etti. Zirveye çıkmak zordur, zirvede kalmak ise çıkmaktan daha zordur. Hedefimiz Manisa’da 2 bin üyeye ve Türkiye genelinde ise 100 bin üyeye ulaşmaktır” dedi. Diyanet-Sen’in sadece üyelerin değil, ülkesinin problemlerini de duyarlı olduğunun altını çizen Özdemir, şu ifadelere yer verdi: "Özellikle sendikal yapılar, toplumsal sorunlar karşısında her an öneriler, çözümler, yeni yollar üreten, vizyon ve misyonlarıyla ülkelerin geleceğini şekillendirecek ortak aklı iyi kullanan en dinamik örgütlenmelerdir. Diyanet-Sen olarak bizler daha çok millet, daha çok devlet anlayışını temsil ediyoruz."

Diyanet-Sen Manisa Şubesi’nde 4. Olağan Genel Kuruluna ise; AK Parti Manisa Milletvekilleri Hüseyin Tanrıverdi ve Selçuk Özdağ, AK Parti İl Başkanı Murat Baybatur, AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Ahmet Tonguç, AK Parti Yunusemre İlçe Başkanı Engin Yüksel, Memur-Sen İl Temsilcisi Mehmet Emin Sofuoğlu, Yunusemre Belediye Başkan Yardımcısı Ramiz Şiyak, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve üyeler katıldı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.