Eğitim-bir-sen’den Coşgun’a Ziyaret

Kula Eğitim-Bir-Sen Yönetim Kurulu üyeleri, Celal Bayar Üniversitesi Kula Meslek Yüksek Okulu Müdürü Sedat Coşgun’u makamında ziyaret ederek, yeni görevinde başarı diledi.Celal Bayar Üniversitesi Kula Meslek Yüksek Okulu Müdürü Sedat Coşgun’a,...

Eğitim-bir-sen’den Coşgun’a Ziyaret

banner390
Kula Eğitim-Bir-Sen Yönetim Kurulu üyeleri, Celal Bayar Üniversitesi Kula Meslek Yüksek Okulu Müdürü Sedat Coşgun’u makamında ziyaret ederek, yeni görevinde başarı diledi.

Celal Bayar Üniversitesi Kula Meslek Yüksek Okulu Müdürü Sedat Coşgun’a, tebrik ziyaretleri sürüyor. Eğitim-Bir-Sen Kula İlçe Başkanı Adem Sümen ve yönetim kurulu üyeleri de Coşgun’u ziyaret ederek yeni görevinde başarı diledi. Ziyarette konuşan Sümen, eğitim önemine vurgu yaptı. Sümen, "Kula’nın eğitimine, gelişimine katkı sağlayan herkesin sendikamızca yeri ayrıdır. Sizlerinde Kula Meslek Yüksek Okulu ve işbirliği içerisinde çalıştığınız diğer kurum ve kuruluşlara yeni bir ivme kazandıracağınıza inanıyoruz. Eğitim-Bir-Sen olarak eğitimin sorunlarında çözümüne daima paydaş olmak için çabalıyoruz. Kula’da diğer tüm eğitim kurumlarında olduğu Meslek Yüksek Okulu’nun yapacağı faaliyetlerde ve atacağı adımlarda üzerimize düşeni yapmak için işbirliğine açık olduğumuzu söylemek isterim." dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.