Halitpaşa Stadı Yenilendi

Saruhanlı Belediyesi, Manisa 1. Amatör Kümede mücadele eden Halitpaşaspor’un stadını ve soyunma odalarını yeniledi.Saruhanlı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Manisa 1. Amatör Kümede mücadele eden Halitpaşaspor’un stadını ve soyunma...

Halitpaşa Stadı Yenilendi

Saruhanlı Belediyesi, Manisa 1. Amatör Kümede mücadele eden Halitpaşaspor’un stadını ve soyunma odalarını yeniledi.

Saruhanlı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Manisa 1. Amatör Kümede mücadele eden Halitpaşaspor’un stadını ve soyunma odalarını yeniledi. Saruhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Yaralı, yaptığı açıklamada spora ve sporcuya büyük önem verdiklerini, bu kapsamda ilçeye göz kamaştırıcı spor tesisleri kazandırdıklarını belirtti.

İlçe merkezi ve mahallelerdeki spor kulüplerinin sorun ve ihtiyaçlarıyla da yakından ilgilendiklerini ifade eden Yaralı şunları kaydetti: “Manisa 1. Amatör Kümede mücadele eden Halitpaşaspor’un stadını ve soyunma odalarını yeniledik. Belediye ekiplerimiz, stadın içindeki diken ve otları temizledi, çimler biçildi. Stat kullanıma uygun hale getirildi. Soyunma odaları ise bakım ve onarımdan geçirilerek boyandı. Gençlerimizin daha iyi koşullarda spor yapmalarını sağladık. Spora ve sporcuya desteğimiz sürecek.” Başkan Yaralı, geçtiğimiz günlerde İshakçelebispor’un futbol stadında da iyileştirme yaptıklarını hatırlattı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.