Kanyılmaz Bu Kez Seçilmiş Başkan Oldu

Büyük Birlik Partisi (BBP) Selendi İlçe Teşkilatı 1. Olağan Kongresi’nde daha önce atama ile gelen Süleyman Kanyılmaz bu defa seçimle ilçe başkanı seçildi.BBP Selendi İlçe Teşkilatı 1. Olağan Kongresi, Uşak Caddesi üzerindeki parti...

Kanyılmaz Bu Kez Seçilmiş Başkan Oldu

banner390
Büyük Birlik Partisi (BBP) Selendi İlçe Teşkilatı 1. Olağan Kongresi’nde daha önce atama ile gelen Süleyman Kanyılmaz bu defa seçimle ilçe başkanı seçildi.

BBP Selendi İlçe Teşkilatı 1. Olağan Kongresi, Uşak Caddesi üzerindeki parti binasında yapıldı. Kongrenin divan başkanlığını Tuncay Özfidan yaptı. Daha önce atama ile göreve gelen Süleyman Kanyılmaz, seçime tek liste halinde girerek bu kez seçilmiş başkan oldu. Süleyman Kanyılmaz’ın başkanlığında oluşan Büyük Birlik Partisi Selendi İlçe Yönetimi ise şu isimlerden oluştu: Ahmet Çelik, Ömer Şadan, Coşkun Bodur, Ramazan Gündoğdu ve Halit Ekim. Seçimin ardından teşekkür konuşması yapan Kanyılmaz, "Oy veren delegelerimize teşekkür ediyorum. 2015’te yapılacak olan milletvekilliği genel seçimlerine yönetim kurulu arkadaşlarımızla birlikte en iyi şekilde partimizi hazırlayacağız" dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.