Karaçoban Sorunları Yerinde İnceledi

Alaşehir Belediye Başkanı Gökhan Karaçoban, ilçedeki Dağarlar Mahallesini ziyaret ederek vatandaşların sıkıntılarını dinledi.Alaşehir Belediye Başkanı Gökhan Karaçoban, ilçedeki Dağarlar Mahallesindeki vatandaşlarla bir araya geldi....

Karaçoban Sorunları Yerinde İnceledi

banner390
Alaşehir Belediye Başkanı Gökhan Karaçoban, ilçedeki Dağarlar Mahallesini ziyaret ederek vatandaşların sıkıntılarını dinledi.

Alaşehir Belediye Başkanı Gökhan Karaçoban, ilçedeki Dağarlar Mahallesindeki vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşların sıkıntılarını dinleyen Karaçoban, mahalle sakinlerinin kendisine ilettiği yollarda yaşanan sorunların çözümü için, Asmalı Kavak Kıran, Kale, Kayalar ve Yanık Güney mevkilerinde incelemelerde bulundu. Karaçoban, incelemenin ardından belediye ekiplerine talimat vererek, sorun yaşanan yolların iş makineleriyle genişletilmesini ve iyileştirilmesini istedi. Dağarlar Mahallesinin 30 yıllık Muhtarı Süleyman Korkmaz, "Dağarlar Mahallesi’nin kanayan yarası olan yol ve menfez gibi alanların acilen ele alınması gerekiyordu. Özellikle menfez olan alanlarda afat gibi doğa olaylarında can ve mal kaybına uğramaktayız. Sorunu Belediye Başkanımız Gökhan Karaçoban’a ilettik. Yerinde yaptığı incelemenin ardından çalışmalar başlatıldı" dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.