Kırkağaç’ta 200 Kişilik Öğrenci Yurdu Hizmete Girdi

Kırkağaç Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi (METEM) içerisin de yapımı tamamlanan 200 kişilik erkek öğrenci yurdu hizmete girdi. Önümüzdeki günlerde törenle açılışı yapılacak öğrenci yurdunu gezen Kırkağaç Kaymakamı Ali Sırmalı,...

Kırkağaç’ta 200 Kişilik Öğrenci Yurdu Hizmete Girdi

banner390
Kırkağaç Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi (METEM) içerisin de yapımı tamamlanan 200 kişilik erkek öğrenci yurdu hizmete girdi. Önümüzdeki günlerde törenle açılışı yapılacak öğrenci yurdunu gezen Kırkağaç Kaymakamı Ali Sırmalı, yurda hayran kaldı.

Kırkağaç Kaymakamı Ali Sırmalı’ya, Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, İlçe Mili Eğitim Müdürü Adem Yalçınkaya ve öğretmenler eşlik etti. Tüm odaları tek tek gezen Sırmalı, bugün itibariyle ilçeye yeni bir orta öğretim öğrenci yurdu kazandırmış olduklarını belirterek "Sizlerinde gördüğü gibi çok modern ve çok kullanışlı bir yurt binamız oldu. Bu yurdumuzda 200 öğrencimizi barındıracağız. Yurdun yapımında emeği geçen başta milletvekillerimiz olmak üzere, belediye başkanımıza, ilçe milli eğitim müdürümüze ve herkese teşekkür ederim. İlçemize ve milli eğitim camiamıza hayırlı uğurlu olsun” dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.