banner417
banner425
21 Ekim 2014 Salı 12:16
32 Okunma
Maski’den Su Kesintisi Uyarısı
banner416
Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Kayapınar-Çapaçarık içme suyu hattında meydana gelen su patlağı nedeniyle Yunusemre ilçesine bağlı 22 noktaya arıza giderilinceye kadar su verilemeyeceğini duyurdu.

MASKİ Genel Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre Kayapınar-Çapaçarık içmesuyu hattında meydana gelen su patlağı nedeniyle Çaybaşı, Akmescit, Uncubozköy alt depo ve Uncubozköy üst depodan su alan bazı mahallelere arıza giderilinceye kadar su verilemeyeceği belirtildi. Açıklamada şunlara yer verildi: “20.10.2014 tarihinde Kayapınar-Çapaçarık içme suyu hattında meydana gelen su patlağı nedeniyle Çaybaşı, Akmescit, Uncubozköy alt depo ve Uncubozköy üst depodan su alan aşağıda ismi geçen mahallelerde arıza giderilene kadar su kesintisi yapılacaktır. Halkımızın gerekli hoşgörü ve anlayışına teşekkür ederiz.”

KESİNTİ HANGİ MAHALLELERİ ETKİLEYECEK?

Arıza nedeniyle su verilemeyecek olan mahalleler şöyle; 75. Yıl Mahallesi, Güzelyurt Mahallesi, Orta Ölçekli Sanayi Sitesi, Kenan Evren Sanayi Sitesi, Laleli Mahallesi, Akmescit Mahallesi, Merkez Efendi Mahallesi, Tevfikiye Mahallesi (bir kısmı), Lalapaşa Mahallesi, Kaynak Mahallesi, Uncubozköy Mahallesi, Laleli Mahallesi, Mutlu Mahallesi, Topçuasım Mahallesi, Kuyualan Mahallesi, Tunca Mahallesi, Dere Mahallesi, Adakale Mahallesi, İbrahim Çelebi Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Akıncılar Mahallesi ve İshak Çelebi Mahallesi (bir kısmı).

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426