Muhtarların Sorunları Çözülüyor

Saruhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Yaralı, ilçeye bağlı mahalle muhtarlarının talep ve isteklerini yerine getirmeye çalıştıklarını belirtti.Başkan Yaralı, Kurtuluş Mahallesi Muhtarı Yakup Demir’i muhtarlık bürosunda ziyaret etti. Yaralı...

Muhtarların Sorunları Çözülüyor

banner390
Saruhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Yaralı, ilçeye bağlı mahalle muhtarlarının talep ve isteklerini yerine getirmeye çalıştıklarını belirtti.

Başkan Yaralı, Kurtuluş Mahallesi Muhtarı Yakup Demir’i muhtarlık bürosunda ziyaret etti. Yaralı burada yaptığı konuşmada, 8’i ilçe merkezinde 42’si merkez sınırları dışında olmak üzere ilçeye bağlı toplam 50 mahalle bulunduğunu söyledi. Mahalle muhtarlarının talep ve istekleriyle yakından ilgilendiklerini, sorunların çözümü noktasında tüm imkanları seferber ettiklerini dile getiren Yaralı, "Muhtarlarımızın hepsi bizim için çok değerli, yüklendikleri görev bakımından önemli bir vazifeyi yerine getiriyorlar. Muhtarlarımız, devlet ile millet arasında köprü görevi görüyor, milletin talep ve isteklerini devletin ilgili kurumlarına iletiyorlar. Bizlerde bu kapsamda bize iletilen ihtiyaçları imkanlarımız ölçüsünde süratle yerine getirmeye çalışıyoruz" diye konuştu.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.