Öğrenciler Başkan Yaralı İle Röportaj Yaptı

Saruhanbey Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, okullarındaki ’Salkım Dergisi’nde yayımlanmak üzere Saruhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Yaralı ile röportaj yaptı.Okul Müdürü Halil Karadoğan ve öğretmenleri eşliğinde Başkan...

Öğrenciler Başkan Yaralı İle Röportaj Yaptı

banner390
Saruhanbey Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, okullarındaki ’Salkım Dergisi’nde yayımlanmak üzere Saruhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Yaralı ile röportaj yaptı.

Okul Müdürü Halil Karadoğan ve öğretmenleri eşliğinde Başkan Yaralı’yı makamında ziyaret eden öğrenciler, Yaralı’ya bazı sorular yöneltti. Mesleğinden, özel yaşamına, Belediye Başkanlığı’ndan, Saruhanlı’ya kazandırdığı hizmetlere kadar öğrencilerin sorularına geniş kapsamlı cevaplar veren Yaralı, kendisinin merak edilen yönlerini anlattı. Başkan Yaralı, röportajın sonunda Ocak ayında yayımlanacak Salkım Dergisi’nde görev alan öğretmen ve öğrencilere başarılar dileyerek, dergiyi inceleyeceğini söyledi.

Okul Müdürü Halil Karadoğan ise, 20 sayfadan oluşacak dergilerini bundan böyle üç ayda bir olmak üzere yılda dört defa yayınmlamayı planladıklarını belirtti.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.