Öğrencilerden Başkan Çelik’e Sevgi Seli

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Gazi İlkokulu ziyaretinde öğrencilerin yoğun sevgi seli ile karşılaştı. Öğrenciler, Başkan Çelik’le fotoğraf çektirebilmek için adeta birbirleriyle yarıştı.Şehzadeler Belediye Başkanı...

Öğrencilerden Başkan Çelik’e Sevgi Seli

banner390
Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Gazi İlkokulu ziyaretinde öğrencilerin yoğun sevgi seli ile karşılaştı. Öğrenciler, Başkan Çelik’le fotoğraf çektirebilmek için adeta birbirleriyle yarıştı.

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ile Temizlik İşleri çalışmalarını yerinde inceledi. Ziyarette Park ve Bahçeler Müdürü Işık Bayrıl ve Basın Danışmanı Bilal Demir de yer aldı. Gazi İlkokulu’na gerçekleştirilen ziyaret sırasında Başkan Çelik’i karşısında gören öğrenciler bir anda etrafını sararak, sevgi gösterisinde bulundu. Öğrenciler fotoğraf çektirebilmek için adeta birbirleriyle yarıştı. Öğrencilerin sevgi seli karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Başkan Çelik, “Park ve Bahçeler Müdürlüğü ile Temizlik İşleri Müdürlüğümüz hız kesmeden çalışmalarına devam ediyor. Gazi İlkokulumuza da çöp kovaları ve banklar yerleştirildi. Bunun yanı sıra okulumuzdan gelen şikayete de anında müdahale edildi. Uzun zamandır okul bahçesinde bulunan çöp konteyneri temizlik işleri müdürlüğümüz tarafından alındı. Diğer tüm okullarımızda da bu ve buna benzer çalışmalarımız yapılıyor. Vatandaşlarımızdan da olumlu tepkiler alıyoruz. Okul ziyaretimiz sırasında öğrencilerimizin sevgi seli beni çok mutlu etti. Her biri birbirinden değerli bizim için. Çocuklarımızdan beklentimiz yüksek. Derslerine çok iyi çalışıp, bu ülkenin yönetiminde söz sahibi olmalarını istiyoruz. Güçlü Türkiye çocuklarımızın omuzlarında yükselecek” dedi. Öğrenciler, Başkan Çelik’i alkış ve sloganlarla uğurladı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.