banner414
17 Ekim 2014 Cuma 17:27
12 Okunma
Salihli Tso’da Torba Yasa Bilgilendirmesi
Salihli Ticaret ve Sanayi Odası’nda pazartesi günü saat 11.00’de düzenlenecek olan bilgilendirme toplantısında Manisa Vergi Dairesi uzmanları, geçtiğimiz Eylül ayında Resmi Gazete’de yayınlanan bazı kamu alacaklarının yeniden yapılandırılmasına olanak sağlayan değişiklikler hakkında mükellefleri aydınlatacak.

Manisa Vergi Dairesi Başkanlığı, Salihli’deki mükellefleri, mali müşavir ve muhasebecileri bilgilendirmek amacıyla pazartesi günü bir sunum gerçekleştirecek. Salihli Ticaret ve Sanayi Odası’nda düzenlenecek olan bilgilendirmede, Manisa Gelir İdaresi Grup Müdürü Metin Özdemir, Manisa Vergi Dairesi Tahsilat Müdürü Hayrettin Çiçek, Salihli Adil Oral Vergi Dairesi Müdürü Mehmet Sait Sapan yeni düzenlemeler hakkında açıklayıcı bilgiler sunacak.

Toplantıda, Eylül ayında TBMM tarafından kabul edilip, Resmi Gazete’de yayınlanan 6552 sayılı sosyal güvenlik kurumları ve bazı kamu alacaklarının yeniden yapılandırılması konulu yasa ile af kapsamına kimlerin girdiği, kapsama dahil olanların bu haktan nasıl yararlanacağı, başvuruların nasıl olacağı, ödemelerin nasıl ve ne zaman yapılacağı konularına açıklık getirilecek. Salihli TSO Meclis Salonu’nda saat 11.00’de düzenlenecek olan bilgilendirme toplantısına katılacak olan Gelir İdaresi ve Vergi Dairesi uzmanları, mükelleflerin, muhasebeci ile mali müşavirlerin sorularını da yanıtlayacak.

Yorumlar

banner327

banner315

banner356

banner412

banner411

banner405

banner337

banner296

banner406

banner64