Vali Bektaş Eğitimcileri Ve Öğrencileri Ağırladı

Manisa Valisi Erdoğan Bektaş MY Koleji ve ODTÜ Ülkem Koleji yöneticileri ile öğrencileri ağırladı.İlk ziyaret, MY Kolej Müdürü Cemalettin Akgül, Koordinatör Harun Çevik ve okul aile birliği yöneticileri tarafından yapıldı. My Koleji...

Vali Bektaş Eğitimcileri Ve Öğrencileri Ağırladı

banner390
Manisa Valisi Erdoğan Bektaş MY Koleji ve ODTÜ Ülkem Koleji yöneticileri ile öğrencileri ağırladı.

İlk ziyaret, MY Kolej Müdürü Cemalettin Akgül, Koordinatör Harun Çevik ve okul aile birliği yöneticileri tarafından yapıldı. My Koleji Müdürü Cemalettin Akgül ziyaret sırasında, okul ve okulda verilen eğitim hakkında Vali Bektaş’a bilgi verdi. Ziyaret nedeniyle teşekkür eden Vali Bektaş, eğitimin toplumların en önemli konusu olduğunu belirterek, ilin eğitim durumunu en üst seviyeye çıkarmak için hep birlikte çalışacaklarını söyledi.

MY Kolej yönetiminin ardından, ODTÜ Ülkem Koleji Müdürü Esra Cinbiş, Ortaokul Müdür Yardımcısı Dilek Akgül Uysal, Halkla İlişkiler Uzmanı İpek Serbest, okul öğrenci temsilcileri Buket Akçıl ve Zorbey Açıkalın Vali Bektaş’ı makamında ziyaret etti. Vali Erdoğan Bektaş öncelikle Kolej Müdürü Cinbiş’ten okul hakkında bilgi aldı. Öğrencilerle yakından ilgilenen Vali Bektaş, Buket Akçıl ve Zorbey Açıkalın’ın sorularını yanıtladı, öğrenci meclis seçimlerinin nasıl yapıldığı hakkında bilgi aldı. Okul öğrenci temsilcileri, Vali Bektaş’a görsel sanatlar öğretmenlerinin desteği ile yaptıkları el emeği Atatürk portreli tabağı sundular.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.