banner417
banner425
01 Kasım 2014 Cumartesi 23:43
34 Okunma
Yavuz Donat’tan, Başkan Çelik’e Hayırlı Olsun Ziyareti
banner416
Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Sabah Gazetesi Köşe Yazarı Yavuz Donat’ı makamında ağırladı. Şehzadeler Belediyesi’nin çalışmaları hakkında bilgiler alan Donat, Başkan Çelik’e görevinde başarılar diledi.

Yavuz Donat, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’e nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarette Manisaspor Başkanı Abdullah Mergen de yer aldı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, “Şehzadeler Belediyemizde çok değerli bir konuğumuzu ağırlıyoruz. Herkesin tanıdığı, yazılarını severek, beğenerek okuduğu, Türkiye’de her zaman için haktan, hukuktan yana ve demokrasiden yana olmuş; basının özgür kaleminin gür temsilcisi Yavuz Donat bizleri onurlandırdı. Kanuninin, Fatih’in şehri olan Şehzadeler şehrine şeref verdi. Ziyaretinden dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Başkan Çelik’e çalışmalarında başarılar dileyen Yavuz Donat ise, “Başkanımız genç ve başarılı, iddiaları olan bir belediye başkanı. Kendisine görevinde başarılar diliyorum. Başarılı olacağına, Şehzadeler şehrine güzel hizmetler sunacağına da yürekten inanıyorum” dedi.

Donat, Şehzadeler Belediyesi Basın Merkezi tarafından hazırlanan Şehr-i Şehzadeler gazetesini inceleyerek, çok beğendiğini ifade etti. Başkan Çelik, Donat’a Manisa Mesir Macunu’ndan oluşan hediye sepeti takdim etti.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426