Yazar Yenişehirlioğlu’ndan İha’ya Ziyaret

Manisalı ünlü yazar Bahadır Yenişehirlioğlu, İhlas Haber Ajansı (İHA) Manisa İl Temsilciliği’ni ziyaret etti.Ziyarette, İHA Manisa Temsilcisi Önder Aydın ve muhabir Sadık Cangel, Bahadır Yenişehirlioğlu’nu ağırlayarak, İHA’nın...

Yazar Yenişehirlioğlu’ndan İha’ya Ziyaret

banner390
Manisalı ünlü yazar Bahadır Yenişehirlioğlu, İhlas Haber Ajansı (İHA) Manisa İl Temsilciliği’ni ziyaret etti.

Ziyarette, İHA Manisa Temsilcisi Önder Aydın ve muhabir Sadık Cangel, Bahadır Yenişehirlioğlu’nu ağırlayarak, İHA’nın çalışmalarını anlattı. Yenişehirlioğlu, İHA’nın yaptığı objektif haberler ile Türkiye gündemine yön veren önemli bir ajans olduğunu söyledi. Türkiye genelindeki konferanslarına devam eden Yenişehirlioğlu, roman yazmanın yanı sıra bir de TRT 1’de yayınlanan “Yedi Güzel Adam” dizisinde rol aldığını ifade etti. Yenişehirlioğlu, “Bir dönemi bütün gerçekliğiyle ortaya koyan TRT-1’deki ‘Yedi Güzel Adam’da Sahaf İsmail Bey rolünü canlandırdım. Böylesine önemli bir dizide yer almak benim için son derece anlamlı ve değerli. Manisa ve Akhisar’ı gittiğim her yerde tanıtma çabamı da sürdürüyorum. Türkiye’nin çeşitli illerindeki üniversitelerde, derneklerde konferanslarım sürüyor. Ayrıca Ocak ayında bir romanım daha raflarda yerini alacak. Rabbim ömür verdikçe kitap yazmaya devam edeceğim.” dedi.

İHA Manisa İl Temsilcisi Önder Aydın da ziyaretinden dolayı Yenişehirlioğlu’na teşekkür ederek, İHA’nın çalışmalarını anlattı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.