Mardin Çatom’da Sertifika Töreni

Mardin’de bilgisayar kursunu tamamlayan 18 kadına sertifika verildi.Mardin merkez Artuklu ilçesinde bulunan Meydanbaşı Çok Amaçlı Toplum Merkezi’nde (ÇATOM) düzenlenen bilgisayar kursu sona erdi. Mardin Vali Yardımcısı Tolga Kamil Ersöz ve...

Mardin Çatom’da Sertifika Töreni

banner390
Mardin’de bilgisayar kursunu tamamlayan 18 kadına sertifika verildi.

Mardin merkez Artuklu ilçesinde bulunan Meydanbaşı Çok Amaçlı Toplum Merkezi’nde (ÇATOM) düzenlenen bilgisayar kursu sona erdi. Mardin Vali Yardımcısı Tolga Kamil Ersöz ve Meydanbaşı ÇATOM sorumlusu Leyla Gün Altınbaş, kursu bitiren 18 kursiyere sertifikalarını verdi. Törende konuşan Ersöz emeği geçenlere teşekkür ederek kursiyerlere başarı diledi. Kadınların buradaki ürünlerini internet yoluyla satabilmenin püf noktalarını araştırmalarını tavsiye eden Ersöz, "Sertifikalarını alan tüm arkadaşlarımızı tebrik ediyor ve yanlarında olacağımızı bilmelerini istiyoruz" dedi.

ÇATOM sorumlusu Leyla Gün Altınbaş ise kadınların burada birçok alanda kurs gördüklerini bu kapsamda da bilgisayar kursunun düzenlendiğini kaydetti. Altınbaş ayrıca yeni yılda yapılacak çalışmalar hakkında da bilgi verdi.

Konuşmaların ardından kadın kursiyerlere sertifikaları verildi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.