banner417
banner425
28 Kasım 2014 Cuma 10:03
27 Okunma
Feshane Mersin Tanıtım Günleri Başladı
banner416
Mersin Valiliği’nin himayesinde Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla Mersin İşadamı Yönetici Sanatçı ve Akademisyenler Derneği (MİYSAD) tarafından organize edilen ve 4 gün sürecek İstanbul Feshane Mersin Tanıtım Günleri başladı.

Mersin Valiliği’nden yapılan yazılı açıklamaya göre, dün başlayan Mersin Tanıtım Günleri’nin açılış gününde Çamlıyayla, Gülnar ve Aydıncık Belediyeleri tarafından görsel şovlar sunuldu. Birbirinden renkli stantların Akdeniz rüzgarı estirdiği tanıtım günlerine tantuni, narenciye ürünleri ile kerebiç ve cezerye damgasını vurdu.

Mersin Valisi Özdemir Çakacak da İstanbul’a giderek, beraberindeki protokol üyeleri ile birlikte stantları tek tek gezerek konuklarla yakından ilgilendi. Tanıtım günlerinin Mersin için hayırlı uğurlu olması dileklerini ileten Çakacak, etkinliklerde görev alan tüm ekibe başarılar diledi.

Öte yandan, tanıtım günlerine katılan İstanbullular Mersin kültürünü yansıtan birbirinden lezzetli ikramları afiyetle tadarken, düzenlenen şovlarla da gönüllerince eğlendiler. Yöresel kıyafetli mankenlerin renklendirdiği tanıtım günlerindeki coşku Ali Altay konseri ile gece boyunca devam etti.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426